€6,40 euro za godz. brutto

Dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz przy zbiorach szparagów Hesja

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hesja
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 marca 2015 02:22

Od zaraz szukamy 30 pracowników sezonowych bez doświadczenia do pracy w Niemczech. Ogłoszenie z Hesji dla Polaków przy zbiorach warzyw – szparagów. Od kandydatów wymagamy znajomości podstaw języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Hesja
Wynagrodzenie: 6,40 euro za godz. brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Zadania są proste do wykonywania dlatego na danym stanowisku nie jest potrzebne doświadczenie. Praca polega na wyciąganiu szparagów z kopczyków za pomocą nożyka.

Wymagania:
– szybkość, sprawność, zwinność
– zaplanowanie szybkiego wyjazdu
– chęć podjęcia pracy sezonowej
– dla osób energicznych
– doświadczenie przy zbiorach szparagów jest mile widziane
– podstawy języka niemieckiego

Oferujemy:
– zatrudnienie przez 6 dni w tygodniu 7 dzień jest wolny
– dobre wynagrodzenie
– oferujemy możliwość wypracowania 2 dodatkowych godzin każdego dnia
– zakwaterowanie w cenie 3,09 za dzień ze wszystkimi wygodami
– pościel jest zapewniona
– dobre warunki pracownicze
– przyjazną atmosferę
– zdobycie ciekawego doświadczenia

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać CV w języku niemieckim na maila: bauerhorn@gmx.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-marca-sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorach-szparagow-2015-hesja/

ID ogłoszenia: 27054fcbd5de5b2b

1 odpowiedź na “Dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz przy zbiorach szparagów Hesja”

  1. Witam jestem zainteresowany pracą , dwa lata temu byłem na zbiorach Szparagi. Mam 20 lat i chętnie pojadę ponownie. Proszę o kontakt telefoniczny 884238349.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.