€100 euro dziennie netto

Dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz bez języka zbiory czereśni Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: dwa miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 czerwca 2016 23:04

Zatrudnimy od zaraz 7 osób do zbiorów czereśni, bez znajomości języka. Sezonowa praca w Niemczech w sadzie z Erfurtu. Na miejscu jest zapewnione zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Erfurt.

Zarobki: 100 euro dziennie do ręki.

Wakaty: 7.

Opis stanowiska pracy:
praca odbywa się w sadzie i polega na zbiorze czereśni. Niekiedy konieczne będzie zbieranie na wysokościach – na drabinie lub z pomocą chwytaka.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • umiejętność szybkiego wykonywania zadań;
  • sprawność fizyczna;
  • preferujemy osoby bez lęku wysokości;
  • motywacja do pracy;
  • mile widziane będzie doświadczenie oraz znajomość języka.

Oferujemy:

  • wysokie zarobki;
  • zakwaterowanie płatne w bardzo dobrych warunkach;
  • 6 dni pracy w tygodniu;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy za granicą.

Aplikacje:
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numer:

[nieaktualne]

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-od-zaraz-przy-zbiorze-czeresni-od-zaraz-erfurt/

ID ogłoszenia: 2615756eab745913

8 komentarzy na “Dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz bez języka zbiory czereśni Erfurt”

  1. Interesuje mnie praca dla trzech doroslych chlopakow od zaraz tel kontakt 724601940 dzwonilam ale nikt na podany nr nie odbiera telefonu dziekuje pozdrawiam

  2. SZUKAM PRACY DLA TRZECH SOBOB DYSPOZYCYJNYCH MEZCZYZN OD ZARAZ TEL KONT 577728571 DZIEKUJE SERDECZNIE POZDRWIAM

  3. zbiory czeresi na 10 czerwca 2016 @ 10:59

    Witam. Z mężem posiadamy doświadczenie i chęć do wyjazdu i pracy. Proszę o kontakt

  4. Witam. Wraz z chłopakiem jestesmy gotowi do podjęcia tej pracy. Posiadamy doświadczenie w zbieraniu owoców. Proszę o kontakt pod nr: 739046749

  5. Witam wraz z swoją dziewczyną jesteśmy ta praca zainteresowani i gotowi od zaraz prosimy o kontakt 531682109 z doświadczeniem w zbieraniu owoców.

  6. Jestem zainteresowany tą oferta pracy. Proszę o kontakt.

  7. Patrycja22 na 16 marca 2017 @ 02:00

    Jestem zainteresowana tą pracą email franczysia@interia.pl

  8. Jestem zainteresowany ta oferta pracy dla 2 osób .Prosze o kontakt 691313776

Zostaw odpowiedź do Bartek