€8,50 euro/h brutto

Dam sezonową pracę w Niemczech dla kobiet przy zbiorach truskawek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Data rozpoczęcia pracy: maj
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 marca 2015 17:28

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek z gospodarstwa rolnego. Ogłoszenie dla 2 kobiet przy pakowaniu owoców. Zatrudnienie na około 2 miesiące.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach
Lokalizacja: Niemcy,
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Start: od maja

Zadania:
– pielęgnowanie owoców
– zbieranie dojrzałych truskawek
– pakowanie zbioru
– inne prace gospodarcze na polu

Wymagania:
– zwinność, elastyczność
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– prawo jazdy i czynne prowadzenie samochodu
– posiadanie doświadczenia przy zbiorach
– możliwość zaplanowania sobie wyjazdu na maj
– pozostanie w Niemczech na 2 miesiące

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– zapewniamy dużą ilość godzin pracy w ciągu tygodnia
– zakwaterowanie na miejscu za cenę 8,50 euro (doba)
– oferujemy ciepły posiłek w ciągu dnia (1,50 euro)
– gwarantowane podstawowe ubezpieczenie oraz możliwość wykupienia dodatkowego pakietu

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres mailowy: niemcy@bispol.com z tytułem: Truskawki-zbiór i transport.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-od-maja-2015-przy-zbiorach-truskawek-dla-kobiet/

ID ogłoszenia: 408551aac0425830

1 odpowiedź na “Dam sezonową pracę w Niemczech dla kobiet przy zbiorach truskawek”

  1. witam jestem zainteresowana wraz z 2 kolezankami , mozliwosc wyjazdu dopiero 24 czerwca najwczesniej

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.