€9,10/h brutto

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka zbiory warzyw od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 czerwca 2018 23:00

Aktualna oferta sezonowej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Od zaraz chętnie zatrudnimy w okolicach Dortmundu przy zbiorach warzyw polowych.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 9,10 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na zbiorach warzyw polowych – pietruszki, koperku oraz szczypiorku
  • do obowiązków będzie należało sortowanie produktów na hali

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia przy zbiorach
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • chęć i motywacja do pracy
  • otwartość i komunikatywność

Oferujemy:

  • ubezpieczenie dla pracowników
  • legalne zatrudnienie w Niemczech
  • niedrogie zamieszkanie blisko pracy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z CV oraz zdjęciem na adres e-mail:

arbeit@malzahn-gartenbau.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-przy-zbiorach-warzyw-dortmund-2018/

ID ogłoszenia: 7325b268b9eb39ea