DKK6 euro za godz.

Dam sezonową pracę w Danii w leśnictwie bez znajomości języka

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Dania
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 lipca 2015 22:41

Szkółka leśna szuka od zaraz ogrodników do pracy w Danii przy sadzeniu i pielęgnacji drzew. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka duńskiego i doświadczenia.

Stanowisko: ogrodnik
Lokalizacja: Dania
Wynagrodzenie: 6 euro za godz.
Start: od zaraz

Zadania:
Zadania polegają na pielęgnowaniu drzewek i roślinności znajdującej się w szkółce leśnej.

Wymagania:
– zdolność podjęcia pracy fizycznej
– umiejętność swobodnego komunikowania się w języku angielskim bądź niemieckim
– doświadczenie na danym stanowisku będzie atutem
– sprawne dłonie
– ogólne dobre zdrowie fizyczne i psychiczne
– zatrudniamy kandydatów, którzy nie posiadają szkodliwych nałogów
– punktualne stawianie się w pracy
– rzetelność, zdyscyplinowanie, pozytywne nastawienie

Oferujemy:
– dobrze płatne stanowisko
– zatrudnienie tymczasowe
– dobrą stawkę godzinową
– bezpłatne miejsce do zamieszkania
– zdobycie nowego doświadczenia
– zapoznanie z pracującą tam grupą
– wprowadzenie w system działania firmy

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy w formie CV napisane po angielsku, niemiecku bądź duńsku i wysłane na maila: info@workforce.dk z tematem: GARTNERI.

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/praca_w_ogrodnictwie_w_dani,ogloszenie,20150703171716.html

ID ogłoszenia: 6355ac03b20a78f

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.