PLN7000 netto/mc

Dam sezonową pracę w Danii przy zbiorach truskawek bez języka od maja 2021

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Dania
  • Data rozpoczęcia pracy: od maja 2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do lipca 2021
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 lutego 2021 21:09

Ogłoszenie aktualnej od maja 2021 sezonowej pracy w Danii bez znajomości języka. Zatrudnienie dla pracowników przy zbiorach truskawek z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Dania.

Wynagrodzenie: 7000 PLN netto na mc, a w tym 6100 PLN podstawy oraz 900 PLN pieniędzy wakacyjnych.

Start: od maja 2021.

Liczba miejsc: 14.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie truskawek na polu w systemie akordowym – norma to 12 kg truskawek na godzinę;
  • zadaniem będzie także wykonywanie innych prac polowych.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od maja;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • odpowiedzialność i sumienność;
  • możliwość pracy na polu w różnych warunkach atmosferycznych;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym u jednej osoby na samochód;
  • chęć podjęcia pracy na przynajmniej 3 miesiące;
  • własna odzież do pracy, buty ochronne z metalowym noskiem.

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • zakwaterowanie w cenie 3000 DKK na mc;
  • kurtkę, spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • wynagrodzenie płatne raz w miesiącu;
  • możliwość wzięcia zaliczki – nie więcej niż 3000 DKK na kwartał.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać poprzez stronę: www.pf-gruppen.com/aplikuj-o-prac%C4%102

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/przy-zbiorach-truskawek-dam-sezonowa-prace-w-danii-bez-znajomosci-jezyka-od-maja-2021/

ID ogłoszenia: 66560367239c9bf4

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.