£6,70-7,20 za godzinę

Dam sezonową pracę w Anglii zbiory truskawek i malin bez języka od zaraz Kent

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Kent
  • Data rozpoczęcia pracy: 06.06.2016
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3-5 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 maja 2016 00:05

Poszukiwane od zaraz osoby do sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach malin i truskawek. Zatrudnienie bez znajomości języka w gospodarstwie z Kent. Zakwaterowanie jest zapewnione na miejscu.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Kent, UK.

Wynagrodzenie: dla osób poniżej 25 lat 6,70 GBP za godzinę, po 25 roku życia 7,20 GBP/h.

Start: 6 czerwca 2016.

Opis stanowiska:
pracownik odpowiada za zbiór truskawek i malin rosnących na stelażach lub na ziemi. Kierownik może delegować pracownika również do innych zadań, np.plewienia, sortowania itp.

Wymagania:

  • predyspozycje do pracy fizycznej;
  • motywacja;
  • dobry stan zdrowia;
  • umiejętność szybkiego i jednocześnie delikatnego zbierania owoców;
  • możliwość podjęcia pracy na czas od 3 do 5 miesięcy;
  • doświadczenie będzie dodatkowym plusem.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę tymczasową;
  • zakwaterowanie płatne 37 lub 45 GBP tygodniowo w zależności od standardu;
  • legalne warunki pracy;
  • międzynarodowy i przyjazny zespół.

Aplikacje:
Zapraszamy do kontaktu drogą mailową:

natalia@agropraktika.lt

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/anglia-praca-sezonowa-bez-jezyka-przy-zbiorach-truskawek-i-malin-kent-2016/

ID ogłoszenia: 2085744c7158615f

2 komentarze na “Dam sezonową pracę w Anglii zbiory truskawek i malin bez języka od zaraz Kent”

  1. praca sezonowa na 25 maja 2016 @ 12:51

    Jestem zainteresowany pracą sezonowa . Jestem uczniem pełnoletnim, jezyk angielski biegły prawo jazdy kat B

  2. zainteresowans na 30 maja 2016 @ 22:10

    Witam bylabym z chłopakiem zainteresowana praca. Proszę o kontakt

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.