£do ustalenia

Dam sezonową pracę w Anglii przy zbiorach pomidorów w szklarni Bradford

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Bradford
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2014 01:36

Od zaraz szukamy Polaków do pracy w Anglii przy zbiorach warzyw. Oferta z Bradford dla par w szklarni przy pomidorach. Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie. Zatrudnienie na okres 2 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik szklarniowy
Lokalizacja: Anglia, Bradford
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– zbieranie warzyw szklarniowych
– pielęgnowanie pomidorów (podlewanie, przesadzanie, podcinanie)
– układanie zbioru do skrzynek i przeniesienie do części magazynowej lub samochodów

Wymagania:
– wysoka wytrzymałość fizyczna
– dobry stan fizyczny i psychiczny
– możliwość wyjazdu do Anglii od zaraz na dwa miesiące
– język angielski w stopniu podstawowym
– doświadczenie na danym stanowisku będzie mile widziane
– chęć podjęcia pracy fizycznej

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie na angielskich warunkach
– pracodawca zapewnia bezpłatne miejsce noclegowe
– dla chętnych możliwość wyrobienia nadgodzin
– praca również dla par
– zapewniamy jeden dzień wolny w tygodniu
– oferujemy 8 godzinny dzień pracy
– zatrudnienie na okres 2 miesięcy od zaraz

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez maila: jobs4u@englandmail.com

Źródło:

ID ogłoszenia: 4053f1219d02528

3 komentarze na “Dam sezonową pracę w Anglii przy zbiorach pomidorów w szklarni Bradford”

  1. Witam…
    Jesteśmy zainteresowani państwa ofertą możemy wyjechać od zaraz jesteśmy osobami energicznymi umiemy język angielski komunikatywny mamy 19 lat numer kontaktowy : 720 825 355 tel.

  2. Jestem wytrzymały fizycznie i psychicznie,pracowałem w podobnych warunkach,nawet cięższych. z chęcią podejmę pracę tego typu,i jestem gotowy wyjechać od zaraz. Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Mam 25 lat. kontakt telefoniczny. 783-236-036

  3. OLA DAWID na 30 maja 2015 @ 18:59

    Jesteśmy zainteresowani państwa ofertą możemy wyjechać od zaraz mamy lat 24 numer telefonu jest w CV