SEK140 SEK za godzinę

Dam pracę w Szwecji przy pakowaniu owoców od zaraz bez języka Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Sztokholm
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 czerwca 2016 14:34

Oferujemy stanowisko pracy w Szwecji od zaraz przy pakowaniu owoców takich jak banany i cytrusy. Zatrudnienie w Sztokholmie bez znajomości języka. Poszukiwane osoby pracowite i zmotywowane.

Stanowisko: pracownik pakowania.

Lokalizacja: Sztokholm, Szwecja.

Wynagrodzenie: 140 SEK za godzinę.

Początek: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • sortowanie owoców egzotycznych przy taśmie produkcyjnej;
  • zadania wykonuje się w pozycji stojącej;
  • pakowanie owoców do skrzynek;
  • kompletowanie zamówień dla sklepów wielkopowierzchniowych.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • siła i sprawność fizyczna;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • sprawność manualna;
  • zaletą będzie doświadczenie;
  • gotowość do pracy od zaraz na 3 miesiące;
  • spostrzegawczość;
  • umiejętność pracy w dynamicznym tempie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na 3 miesiące;
  • możliwość przedłużenia umowy dla najlepszych osób;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • dobre zarobki;
  • ubezpieczenie oraz składki;
  • profesjonalne szkolenie dla nowych osób.

Aplikacje:
CV oraz LM prosimy wysyłać pod adres mailowy:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem w temacie wiadomości: pakowanie owoców, Sztokholm 2016.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/szwecja-praca-pakowanie-owocow-od-zaraz-sztokholm-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 245576528dd5a836

3 komentarze na “Dam pracę w Szwecji przy pakowaniu owoców od zaraz bez języka Sztokholm”

  1. Dzień dobry,

    jesteśmy czwórką studentów których zainteresowała niniejsza oferta (Pakowanie owoców w Sztokholmie). Jesteśmy pracowici i sumeinnie realizujemy powierzone obowiązki.Prosimy o kontakt z Państwa strony na mejla: mackiewiczmichal@gmail.com

    Z poważaniem

  2. Witam, czy oferta pracy jest jeszcze aktualna ? mieszkam obecnie w Sztokholmie (blisko czerwonej linii M). Młody, sprawny fizycznie, odpowiedzialny, bez nałogów, doświadczenie – 5 lat pracy w magazynie. Proszę o kontakt 0737391478

  3. Witam jestem zainteresowany praca jest nas 3 mieszkamy w sztokholmie tel 0737138644

Zostaw odpowiedź do Michał