€10/h brutto

Dam sezonową pracę w Szwecji od zaraz rolnictwo bez języka Jönköping 2018

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Jönköping
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 31 grudnia 2017 02:01

Oferujemy możliwość zatrudnienia w gospodarstwie mlecznym z Jönköping dla osób bez znajomości języka. Rolnictwo – praca w Szwecji od zaraz przy karmieniu i dojeniu krów.

Stanowisko: pracownik w rolnictwie

Lokalizacja: Jönköping, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 10 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna w gospodarstwie mlecznym
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się karmieniem młodych krów

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • posiadanie doświadczenia w pracy ze zwierzętami oraz przy bydle
  • brak przeciwwskazań do podjęcia fizycznej pracy
  • posiadanie doświadczenia w obsłudze maszyn i sprzętu rolniczego
  • brak problemów ze zdrowiem
  • warunkiem koniecznym jest własna działalność gospodarcza zarejestrowana w Polsce

Oferujemy:

  • możliwość korzystania ze służbowego auta
  • dojazdy do pracy
  • dużą liczbę godzin tygodniowo oraz jeden dzień wolny w tygodniu
  • zapewnione zamieszkanie na farmie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższa oferta pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

anna.bloomfield@dolphinposted.com

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-27d375/

ID ogłoszenia: 2405a46c663c47df