PLN4500-10000/m-c brutto

Dam pracę w Szwecji od zaraz przy sprzątaniu domów bez języka Göteborg

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Göteborg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 grudnia 2017 00:58

Zatrudnimy od zaraz w Göteborgu pracowników bez znajomości języka szwedzkiego. Propozycja atrakcyjnej pracy w Szwecji przy sprzątaniu mieszkań i domów prywatnych.

Stanowisko: personel sprzątający

Miejsce pracy: Göteborg, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 90 SEK za godzinę brutto co daje od 4500 do 10000 PLN miesięcznie

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie sprawne i kompleksowe sprzątanie domów oraz mieszkań na zlecenie klientów

Wymagania:

  • chęć i motywacja do podjęcia pracy
  • mile widziane zgłoszenia od grup dwuosobowych z co najmniej jedną kobietą
  • możliwość wyjazdu do Szwecji od zaraz

Oferujemy:

  • tydzień roboczy od poniedziałku do piątku z możliwością pracy w weekendy
  • zagwarantowane minimum 130 godzin pracy na tydzień, średnio jest to 160 h
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • możliwość skorzystania z płatnego zamieszkania na miejscu
  • zwrot kosztów dojazdów i parkingów przez pracodawcę
  • zapewniona firmowa myjnia 2 razy w miesiącu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą pracy zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych na adres e-mail:

info@praca-mdb.pl

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/sprzataczka-domowa-3930010.html

ID ogłoszenia: 1285a2f073fd34e1