SEKdo ustalenia

Dam pracę w Szwecji na produkcji dań gotowych Uppsala od zaraz bez języka

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Uppsala
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 13 października 2015 19:22

Chętnie zatrudnimy od zaraz kilka osób do pracy w Szwecji (Uppsala) bez znajomości języka szwedzkiego. Ogłoszenie dla Polaków przy pakowaniu i kontrolowaniu jakości dań gotowych.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Szwecja, Uppsala
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: 018/10/Szwecja

Zadania:
Pracownik na danym stanowisku dba o zapewnienie ciągłości produkcyjnej w tym przygotowywanie składników, pakowanie produktów czy kontrolowanie dań mrożonych.

Wymagania:
– doświadczenie produkcyjne będzie atutem
– znajomość i przestrzeganie zasad BHP
– szybkie zapamiętywanie nowych informacji
– zdolność podjęcia pracy od zaraz
– dostosowanie się do grafiku
– przyjazne nastawienie
– dbanie o higienę osobistą

Oferujemy:
– zapewniamy szwedzką umowę o pracę
– chętnym oferujemy możliwość zorganizowania zakwaterowania
– pomoc polskiego opiekuna
– pracownikom zapewniamy niezbędne szkolenia wprowadzające
– na miejscu zapewniamy niezbędne szkolenia
– pracę w renomowanej firmie

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: scandiworkers@email.com z tematem: 018/10/Szwecja

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-szwecji-produkcja-dan-gotowych-od-zaraz-bez-jezyka-uppsala/

ID ogłoszenia: 507561d28073148b

2 komentarze na “Dam pracę w Szwecji na produkcji dań gotowych Uppsala od zaraz bez języka”

  1. Witam jestem zainteresowany tą pracą obecnie mieszkam w sztokholmie prosze o odpowiedź

  2. Witam, jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy. Pracowałam w holenderskiej firmie przy pakowaniu owoców i warzyw oraz na stanowisku order picker. Ciężka praca nie jest mi obca. Proszę o kontakt na numer 508 230 020