SEKdo ustalenia

Dam pracę w Szwecji na budowie przy wykończeniach bez znajomości języka

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Szwecja
  • Opublikowany: 8 listopada 2014 01:37

Praca w Szwecji dla kafelkarza bez znajomości języka szwedzkiego. Oferta w budownictwie dla pracowników fizycznych przy remontach i wykończeniach mieszkań i domów. Pracodawca wymaga doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Szwecja
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to praca budowlana przy wykończeniach wnętrz. Pracownik jest odpowiedzialny za dokładne ułożenie płytek według życzenia klienta.

Wymagania:
– konieczne jest posiadanie doświadczenia przy kładzeniu kafelków
– osoba energiczna, zaangażowana w swoją pracę
– przyjazd samochodem
– kandydat na to stanowisko musi mieć założoną polską działalność gospodarczą
– osoby bez nałogów

Oferujemy:
– pracę w międzynarodowej firmie
– dobre warunki płacowe
– wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– pomagamy podczas wypełniania dokumentów
– możliwość podniesienia swoich kwalifikacji

Aplikacja:
Aplikacje prosimy przesyłać na maila: jobb930@wp.pl

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/plytkarz_wykonczeniowka_szwecja,ogloszenie,20141103121429.html

ID ogłoszenia: 843545d57ebabeb8