€8-9 euro/h netto

Dam pracę w Szwecji na budowie przy remontach i wykończeniach dla grup

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Szwecja
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 lutego 2015 04:42

Firma budowlana szuka pracownika ogólnobudowlanego lub grup – brygad do zadań przy remontach i wykończeniach. Oferta pracy w Szwecji w budownictwie dla Polaków ze znajomością języka szwedzkiego u jednej osoby przypadającej na grupę.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Szwecja
Wynagrodzenie: 8-9 euro/h netto

Zadania:
Pace ogólnobudowlane przy remontach i wykończeniach wnętrz. Zakres tych zadań zależy od typu zlecenia.

Wymagania:
– kandydaci z wykształceniem kierunkowym są mile widziani
– posiadanie doświadczenia w pracach budowlanych
– znajomość języka szwedzkiego na dobrym poziomie u jednej osoby na grupę
– zatrudniamy osoby bez nałogów
– chęć pracy w zespole
– dobre zdrowie
– siła fizyczna

Oferujemy:
– zatrudnienie na pełny etat
– podpisanie umowy o pracę na szwedzkich zasadach
– miejsce noclegowe w cenie 120 euro/mc
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Zgłoszenia w formie CV z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy przesłać na maila: praca@forwork.eu z dopiskiem: Pracownik Ogólnobudowlany – Szwecja.

Zgłoszenie w języku angielskim bądź szwedzkim przyśpieszy proces rekrutacji.

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/pracownik_ogolnobudowlany__szwecja,ogloszenie,20150213080443.html

ID ogłoszenia: 21254e695954c415

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.