€8,50 euro/h netto

Dam pracę w Szwecji dla pracownika fizycznego przy wycince drzew Luleå

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Luleå
  • Data rozpoczęcia pracy: od maja
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2015 22:59

Pilnie szukamy pracowników fizycznych do pracy w Szwecji w leśnictwie. Oferta z Luleå dla Polaków przy wycinaniu drzew. Zatrudnienie z zakwaterowaniem dla osób z doświadczeniem i znajomością języka angielskiego bądź szwedzkiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Szwecja, Luleå
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h netto
Rozpoczęcie: od maja

Zadania:
Praca ciężka fizycznie polegająca na wycinaniu drzew. Następnie drewno zostanie podzielone na mniejsze części i przeznaczone na opał.

Wymagania:
– dobre zdrowie
– siła i wytrzymałość fizyczna
– ze względu na duży wysiłek fizyczny preferowani mężczyźni
– doświadczenie na danym stanowisku
– posiadanie prawa jazdy kat.B oraz C
– język angielski bądź szwedzki na dobrym poziomie
– osoby z wykształceniem leśniczego będą brane pod uwagę w pierwszej kolejności
– przyjazne usposobienie
– dla kandydatów niekaranych

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– zatrudnienie na pełny etat
– zapewniamy przynajmniej 160 przepracowanych godzin w miesiącu
– start już od maja
– miejsce do spania na czas trwania umowy

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV na adres mailowy: margareta@forwork.eu z dopiskiem: Pracownik fizyczny do pracy w lesie- Luleå
Dodatkowym atutem będzie CV w języku angielskim bądź szwedzkim.

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/pracownik_fizyczny_przy_wycince_drzew_w_szwecji,ogloszenie,20150402064847.html

ID ogłoszenia: 774552583e15cd02

ilość wszystkich wyświetleń: 3531, dzisiaj: 2

2 komentarze na “Dam pracę w Szwecji dla pracownika fizycznego przy wycince drzew Luleå”

  1. Mam 32 i brat 27 lat.Pilnie poszukujemy pracy i chętnie byśmy wyjechali.Mamy doświadczenie jak chodzi o ciężką pracę fizyczną

  2. piotr022 na 29 maja 2015 @ 21:08

    Witam szukam z kolegą pracy za wakcje jesteśmy w stanie podjąć każdy rodzaj pracy pod koniec czerwca.