SEKdo ustalenia

Dam pracę w Szwecji dla opiekunki dziecięcej bez języka Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Sztokholm
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2-3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 lipca 2015 22:44

Firma zagraniczna szuka od zaraz kobiety bez znajomości języka szwedzkiego. Praca w Szwecji, Sztokholm dla opiekunki dziecięcej i drobnej pomocy w zadaniach domowych.

Stanowisko: opiekunka dziecięca
Lokalizacja: Szwecja, Sztokholm
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Głównym zadaniem pracownicy będzie opieka nad 6 letnim dzieckiem. Inne zadania to drobna pomoc przy pracach domowych.

Wymagania:
– gotowość wyjazdu do Szwecji od zaraz
– zatrudnienie dla starszej kobiety
– posiadanie dużej odpowiedzialności
– umiejętne komunikowanie się z dziećmi
– znajomość zabaw edukacyjnych
– pozostanie w Sztokholmie na 2 do 3 miesięcy
– szybkość, energiczność, dobre zdrowie

Oferujemy:
– na miejscu zapewniamy bezpłatne miejsce do spania
– opiekunce oferujemy darmowe wyżywienie
– dobrą pracę na 2-3 miesiące
– zatrudnienie w domu miłej rodziny
– możliwość pracy poza domem (2,3 razy w tygodniu)
– start już od zaraz

Aplikacja:
W celu aplikacji należy skontaktować się z naszym konsultantem pod numerem telefonu: 0700984484 bądź wysłać zgłoszenie na maila: opiekunkamala@gmail.com

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/opiekunka_do_dziecka_szwecja,ogloszenie,20150713100354.html

ID ogłoszenia: 56355abffc20b247

1 odpowiedź na “Dam pracę w Szwecji dla opiekunki dziecięcej bez języka Sztokholm”

  1. OPIEKUNKA DZIECIĘCA na 23 lipca 2015 @ 12:29

    Dzień dobry czy ta oferta jest jeszcze aktualna ?
    Wychowałam trzech synów ,obecnie są już w wieku 25 lat,27lat i 28 lat.
    Mam 49 lat i bardzo zainteresowała mnie ta oferta pracy .
    Jestem bardzo komunikatywna , a z dziećmi bardzo szybko nawiązuję dobry kontakt.

    Z poważaniem

    Elżbieta Ogrodnik

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.