SEK5000 SEK

Dam pracę w Szwecji dla opiekunki dziecięcej bez języka Haninge

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Haninge
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 5 grudnia 2014 00:26

Aktualnie poszukujemy opiekunki do dziecka. Praca Szwecja w Haninge bez znajomości języka szwedzkiego. Zatrudnienie od zaraz z darmowym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Opiekunka dziecięca
Lokalizacja: Szwecja, Haninge
Wynagrodzenie: 5000 SEK

Zadania:
– opieka nad dzieckiem 15 miesięcznym
– sprzątanie domu

Wymagania:
– chęć pozostania w Szwecji na dłuższy okres
– możliwość wyjazdu od zaraz
– posiadanie doświadczenia przy opiece nad dziećmi
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– umiejętność zarządzania czasem
– odpowiedzialność, zaangażowanie
– osoba empatyczna

Oferujemy:
– zapewniamy pokój
– posiłki
– dobre wynagrodzenie
– dodatki za sprzątanie mieszkania
– zatrudnienie od zaraz
– pracę w miłej rodzinie

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na maila: alexandra.gozdur@op.pl

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/niania__pomoc_domowa_w_szwecji,ogloszenie,20141202063937.html

ID ogłoszenia: 973548086c075316

3 komentarze na “Dam pracę w Szwecji dla opiekunki dziecięcej bez języka Haninge”

  1. witam. bylabym zainteresowana ta praca. lubie dzieci jestem odpowiedzialna,sumienna, dyskretna. mam 22 lata i szukam praca w ktorej bedzie mi sie dobrze pracowalo

  2. Witam mam doswiadczenie w opiece do dzieci ,juz 5 lat zajmuje sie opieka do dzieci od 6 miesiaca zycia,jestem wdowa i posiadam duzo wolnego czasu.Mam 56 lat i doroslego syna.

  3. Witam.Jestem zainteresowana tą ofertą, mam doświadczenie przy pracy z dziećmi,zajmowanie się domem,porządkami czy gotowaniem to przyjemność

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.