SEKdo uzgodnienia

Dam pracę w Szwecji dla kobiet sprzątanie domów i po remontach Helsingborg

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Helsingborg
  • Opublikowany: 2 grudnia 2015 02:01

Możliwość zatrudnienia w Helsingborg dla kobiet ze znajomością języka angielskiego przy sprzątaniu domów, klatek i po remontach. Oferta pracy w Szwecji na minimum 25 godzin w tygodniu.

Stanowisko: Sprzątaczka

Lokalizacja: Helsingborg, Szwecja

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • praca polega na kompleksowym sprzątaniu domów, mieszkań i klatek schodowych
  • czasem trafi się zlecenie dotyczące sprzątania po remontach

Oczekiwania:

  • umiejętność prowadzenia aut i posiadanie prawa jazdy kat.B
  • dobra znajomość języka angielskiego – mile widziana znajomość języka szwedzkiego jednak nie jest to warunek przesądzający o wynikach rekrutacji
  • punktualność
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • pracowitość
  • dokładność, przykładanie się do powierzonych prac
  • wysoka motywacja do podjęcia tej pracy
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • pracę w wymiarze przynajmniej 25 godzin tygodniowo
  • stałe zlecenia
  • możliwość zatrudnienia na stałe
  • przejrzysty system wynagrodzeń
  • wprowadzenie w obowiązki

Aplikacja:
Chętnych zainteresowanych powyższych ogłoszeniem prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 0046709626021

źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/szukamy_dziewczyny_do_sprzatania_szwecja,ogloszenie,20151126124252.html

ID ogłoszenia: 231565d3845bc499