NOK171 NOK/h

Dam pracę w Norwegii w budownictwie przy remontach Bergen od zaraz 2014

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Bergen
  • Opublikowany: 21 maja 2014 23:34

Zatrudnimy monterów do pracy w Norwegii na budowę. Oferta od zaraz z Bergen przy remontach i wykończeniach ścian oraz sufitów. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: 171 NOK/h

Zadania:
Praca w budownictwie przy wykończeniach ścian i sufitów. Zatrudniony będzie się zajmować stawianiem ścianek działowych oraz montowaniem sufitów podwieszanych.

Wymagania:
– dobra znajomość języka angielskiego
– język norweski mile widziany
– wykształcenie zawodowe budowlane mile widziane
– 3 letnie doświadczenie w wykonywaniu zawodu
– zaznajomienie z systemami Deko, Knauf i Armstrong konieczne

Oferujemy:
– legalną pracę na zasadach norweskich
– pracę na czas nieokreślony
– dwu tygodniowy okres próbny
– dla chętnych możliwość wykorzystania nadgodzin
– świadczenia socjalne takie jak dodatki do dzieci czy urlopowe
– zapewniamy składki emerytalne i ubezpieczeniowe
– pomoc przy szukania zakwaterowania

Aplikacja:
Kandydatów prosimy o przesłanie CV po angielsku oraz wszystkich dokumentów z kwalifikacjami na adres: Norwegia@koncepcja.eu w tytule proszę wpisać: monter-systemowe wykończenia wnętrz Norwegia.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferty-pracy-w-norwegii-na-budowie-przy-wykonczeniach-bergen-monter-scian-i-sufitow/

ID ogłoszenia: 780537d0d8c7c5ec

ilość wszystkich wyświetleń: 3042, dzisiaj: 1

4 komentarze na “Dam pracę w Norwegii w budownictwie przy remontach Bergen od zaraz 2014”

  1. Bardzo potrzebuje pracy jestem bardzo zdesperowany znam ang.bardzo slabo ,prosze o kontakt

  2. witam. czy ogloszenie jest nadal aktualne ? jesli tak prosze o kontakt 514611567

  3. waldemar +48501850393 na 8 sierpnia 2014 @ 21:06

    witam. czy ogloszenie jest nadal aktualne ?ogolnie to szukam z kolega pracy mamy swoje auto i 7 letnie doswiadczenie w tej branzy tel +48501850393

  4. Witam
    Spelniam Panstwa wwymaganie i prosze o kontakt

    pozdrawiam Maks

    794451716