NOKstawki akordowe

Dam pracę w Norwegii przy zbiorach owoców z sadu bez języka Magnor

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Magnor
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 miesiące
  • Opublikowany: 28 lipca 2015 01:40

Aktualnie poszukujemy pracowników sezonowych do pracy w Norwegii. Ogłoszenie z Magnor przy zbiorach jabłek i gruszek bez znajomości języka norweskiego. Stanowisko aktualne na dwa miesiące od sierpnia do końca września.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Norwegia, Magnor
Wynagrodzenie: stawki akordowe
Start: od zaraz (sierpień)

Zadania:
Praca polega na zbiorach jabłek oraz gruszek z sadu mieszczącego się w Magnor.

Wymagania:
– siła fizyczna
– zaplanowanie wyjazdu na sierpień
– pozostanie w Norwegii do końca września
– chęć podjęcia pracy sezonowej
– obowiązkowość, zdyscyplinowanie
– wyrobienie nadgodzin gdy zajdzie taka potrzeba
– przyjazne usposobienie

Oferujemy:
– legalną pracę na norweskich warunkach
– pracę na okres sezonowy
– przejrzyste warunki zatrudnienia
– miejsce do zamieszkania jest zapewnione
– satysfakcjonujące wynagrodzenie

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pośrednictwem strony: http://praca.gratka.pl/oferta/zbieracz-owocow-ziol-i-innych-roslin-2916773

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-sezonowej-pracy-w-norwegii-zbiory-jablek-i-gruszek-od-zaraz-magnor-2015/

UWAGA: Ogłoszenie może  być próbą oszustwa proszę zachować ostrożność przy aplikowaniu na stanowisko.
Administracja

ID ogłoszenia: 35555b6a99d31500

3 komentarze na “Dam pracę w Norwegii przy zbiorach owoców z sadu bez języka Magnor”

  1. Aplikacja na 29 lipca 2015 @ 20:24

    Jestem zainteresowana wraz z koleżanką prosze o kontakt 797273793

  2. witam
    jestem bardzo zainteressowany. wolny juz do zaraz..
    to jest moj numer dp kontaktu:0048 884693314
    pozdrawiam
    mateusz

  3. Witam jestem zainteresowany ofertą posiadam wykształcenie technik rolnik,pracowałem przy zbiorach pomidorów w nl.Posiadam uprawnienia na wózki widłowe deklaruje szczerą chęć podjęcia pracy z góry dziękuje Marcin.729699101