NOKdo ustalenia

Dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu mieszkań i biur bez języka Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Stavanger
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2015 01:35

Firma zagraniczna ze Stavanger szuka od zaraz sprzątaczki bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii dla kobiety przy sprzątaniu mieszkań i biur. Oferta skierowana jest do osób posiadających doświadczenie.

Stanowisko: sprzątaczka
Lokalizacja: Norwegia, Stavanger
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Ilość wykonywanych zadań różni się w zależności od zlecenia. Sprzątaczka może wykonywać takie prace jak:
– zamiatanie
– zmywanie podłogi, naczyń
– odkurzanie
– prasowanie
– pranie
– czyszczenie toalet
– sprzątanie biurek
– itp.

Wymagania:
– doświadczenie przy sprzątaniu jest konieczne
– dobra znajomość języka angielskiego
– umiejętność szybkiego dostosowania się do nowych warunków pracy
– wyjazd od zaraz
– zdolność pracy po godzinach
– należy starać się przy każdym zleceniu
– pracownik godnie reprezentuje firmę, w której jest zatrudniony
– stanowisko dla osób bez nałogów

Oferujemy:
– legalną pracę od zaraz
– darmowe zakwaterowanie na czas trwania umowy
– w pierwszych dniach zapewniamy niezbędne szkolenia
– przyjazną atmosferę na miejscu
– przejazdy do pracy (darmowe)
– pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty administracyjno-prawne

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez stronę: apply.dobra.no

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-dla-sprzataczki-sprzatanie-domow-i-biur-stavanger/

ID ogłoszenia: 44455d3aa17cb419

1 odpowiedź na “Dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu mieszkań i biur bez języka Stavanger”

  1. teresa kubacik na 21 sierpnia 2015 @ 20:54

    witam!! jestem zaiteresowana praca mam doswiadczenie w sprzataniu, pracowalam 5 lat w usa jezyk angielski tez znam ,posiadam prawo jazdy,moj tel.512853289