€do uzgodnienia

Dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu domów dla kobiet bez języka Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Opublikowany: 17 lutego 2016 00:42

Zatrudnimy kobiety do kompleksowego sprzątania domów i mieszkań w Oslo. Atrakcyjna oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka dla Polaków, z bardzo dobrym wynagrodzeniem.

Stanowisko: sprzątaczka.

Lokalizacja: Oslo, Norwegia.

Zarobki: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku:

  • całkowite sprzątanie zleconych mieszkań i domów:
  • początkowo mało godzin pracy, później będzie ich coraz więcej;
  • pomoc innym pracownikom przy stałych pracach.

Oczekiwania:

  • odpowiedzialne podejście oraz uczciwość;
  • preferowane młode, energiczne kobiety do 26 roku życia;
  • umiejętność dokładnego sprzątania;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym;
  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • umiejętność języka norweskiego będzie atutem;
  • doświadczenie w sprzątaniu mile widziane.

Oferujemy:

  • pracę początkowo na kilka godzin w tygodniu, później pełny etat;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • pomoc we wdrożeniu w obowiązki oraz w sprawach formalnych.

Aplikacje:
CV ze zdjęciem prosimy wysyłać pod adres mailowy:

kipielkatarzyna@gmail.com

Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-sprzatanie-domow-i-mieszkan-od-zaraz-dla-kobiet/

ID ogłoszenia: 87956c3abf41c1a9

1 odpowiedź na “Dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu domów dla kobiet bez języka Oslo”

  1. Witam jestem zainteresowana pracą. Czy jest nadal aktualna ? Mam 21 lat i jestem 8 miesiecy w Norwegii. Posiadam doswiadczenie w sprzątaniu domow,biur,hoteli. Mam prawo jazdy