NOK166 NOK/h

Dam pracę w Norwegii od zaraz przy pakowaniu bez znajomości języka Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Opublikowany: 3 września 2014 01:06

Poszukujemy pracowników na stanowisko pakowacz w piekarni/cukierni z Oslo przy pakowaniu na linii produkcyjnej. Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Oslo

Zarobki: stawka 166 NOK/h, po opłaceniu noclegu pracownik otrzyma 166 NOK/h

Liczba wakatów: 2

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie pakować gotowe produkty cukiernicze.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pracę przy obsłudze maszyn pakujących oraz przeprowadzanie kontroli jakości towarów.
  • Zadaniem pracownika będzie również przenoszenie ciężkich skrzynek – waga skrzynek to ok. 20 kg

Oczekiwania:

  • konieczna jest dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • mile widziane osoby ze znajomością zasad BHP oraz umiejętnością stosowania ich w praktyce
  • możliwość pracy do końca grudnia 2014- pracownicy nie mają możliwości powrotu do domu na święta
  • dobre zdrowie i brak problemów z kręgosłupem

Oferujemy:

  • umowa do końca roku 2014
  • dobre zarobki
  • zapewnione zamieszkanie-koszt pobierany jest z wynagrodzenia
  • pomoc w kwestiach urzędowych
  • dodatkowo płatne nadgodziny do wypracowywania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji poprzez stronę: http://bit.ly/1tIu3eD
Aby przesłać aplikację należy kliknąć w niebieski przycisk: „Sok Her”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-jezyka-od-zaraz-pakowanie-art-spozywczych-oslo/

ID ogłoszenia: 3105405f6bebe1a8

10 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii od zaraz przy pakowaniu bez znajomości języka Oslo”

  1. Witam, jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy.Język angielski w stopniu komunikatywnym,prawojazdy kat:C,wykształcenie wyższe zawodowe,dobry stan zdrowia bez nałogów.Pozdrawiam Mariusz Frankowski

  2. Jestem odpowiedzialna i .sumienna ,posiadam doswiadczenie przy pakowaniu na lini produkcji .Chetnie podejme ta prace .Sylwia.

  3. Jestem zainteresowana prosze o kontakt

  4. Małgorzata na 5 września 2014 @ 17:42

    Dzien dobry, jestem zainteresowana oferta pracy, prosze o kontak. Pozdraiwam

  5. witam. jestem zainteresowany praca w norwegii. prosze o kontakt. pozdrawiam

  6. witam jestem zainteresowany praca mam doswiadczenie prosze o kontakt pozdrawiam

  7. Witam jestem zainteresowany tą ofertą. Proszę o kontakt rafalrybak26@wp.pl

  8. Dobry wieczór jestem zainteresowany oferta, mam 28 lat, prawo jazdy kat b, dobry angielski..jestem koordynatorem w agencji pośrednictwa pracy, znam się na pracach produkcji . Bd stan zdrowia mogę pracować 7 dni w tyg. Jak w obecnej pracy. Szybko się uczę i mam motywację do pracy. Proszę o odpowiedz.

  9. Witam,jestem zainteresowany oferta pracy,prosze o kontakt. Jestem osoba bardzo pracowita i sumienna,potrafie pracowac w roznym wymiarze czasu i chetnie podejme sie wspolpracy.

  10. kamil kucharczuk na 2 grudnia 2014 @ 15:03

    witam.jestem zainteresowany ta oferta…

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.