NOK152,40 NOK/h

Dam pracę w Norwegii od zaraz bez języka na produkcji pizzy Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Bergen
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 października 2018 22:09

Aktualna, ciekawa praca w Norwegii od zaraz w fabryce z Bergen. Zatrudnienie bez znajomości języka na produkcji pizzy mrożonej. Bezpłatne zakwaterowanie jest zapewnione przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bergen, Norwegia.

Zarobki: 152,40 NOK/h.

Zakres obowiązków:

  • dostarczanie składników na linię produkcyjną;
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy;
  • obsługa i konserwacja maszyn produkcyjnych po uprzednim przeszkoleniu;
  • kontrolowanie jakości;
  • kierownik może zlecać również inne zadania.

Wymagania:

  • zdolność do pracy grupowej;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie na produkcji spożywczej;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • zaangażowanie w obowiązki;
  • chęć do pracy na zmiany.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora oraz przy formalnościach;
  • strój roboczy;
  • norweską umowę o pracę na czas określony z opcją przedłużenia;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się w Norwegii.

Aplikacje:
Serdecznie zapraszamy do aplikowania poprzez e-mail:

soknadansatte@fast-email.com

Pierwszy wyjazd planujemy od zaraz. Rekrutacja trwa do końca października!

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-produkcja-pizzy-mrozonej-w-bergen-2018/

ID ogłoszenia: 6945bb660ff847ab

2 komentarze na “Dam pracę w Norwegii od zaraz bez języka na produkcji pizzy Bergen”

  1. Mam 33 lata, bez nałogów. Dyspozycyjny, umiejętność pracy w grupie,sumienny. Prawo jazdy kat. B.