NOK159,60 NOK/h brutto

Bez znajomości języka dam pracę w Norwegii na produkcji dań mrożonych Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 stycznia 2015 01:44

Firma norweska szuka od zaraz 4 osób do pracy w Norwegii bez znajomości języka urzędowego. Zatrudnienie w Oslo na produkcji przy pakowaniu dań mrożonych

Stanowisko: Pracownik przy zbiorach owoców
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 159,60 NOK/h brutto
Ilość miejsc: 4

Zadania:
– przygotowywanie produktów niezbędnych do wytworzenia paluszków rybnych
– dbanie o zapewnienie ciągłości produkcyjnej
– kontrolowanie jakości gotowych wyrobów według firmowych standardów
– zajmowanie się pakowaniem paluszków rybnych
– prowadzenie prac porządkowych na stanowisku

Wymagania:
– znajomość i przestrzeganie zasad BHP
– wcześniejsze prace na podobnych stanowiskach są konieczne
– osoby przestrzegające zasad higieny osobistej
– chęć do pracy w warunkach o obniżonej temperaturze
– łagodne usposobienie
– cierpliwość, wytrwałość, chęć do pracy
– posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej będzie atutem
– język angielski na dobrym poziomie

Oferujemy:
– podpisanie umowy za pośrednictwem agencji
– pracodawca zapewnia odpowiedni strój roboczy
– miejsce zamieszkania w cenie 3000-5000 NOK/mc
– pomagamy wypełniać dokumenty administracyjno-prawne
– zatrudnienie na 3 miesiące
– dla chętnych osób, które dobrze wywiązują się z przydzielanych zadaniach jest możliwość przedłużenia umowy

Aplikacja:
Rejestracja za pośrednictwem strony: http://bit.ly/19WiKsj w której należy zaznaczyć tekst: Produkcja mrożonek 2015.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-produkcja-mrozonek-od-zaraz-oslo-bez-jezyka-norweskiego/

ID ogłoszenia: 18854aefd794109e

8 komentarzy na “Bez znajomości języka dam pracę w Norwegii na produkcji dań mrożonych Oslo”

  1. WITAM jestem zainteresowana oferta ,mam 30 lat pracowalam przy linni produkcyjnej w niskich tem. posiadam książeczke sanepidowską i haccap, i prawojazdy kat B .mój nr 506669686

  2. witamy (jest nas czworo- 2 pary) jesteśmy zainteresowani wyjazdem . Młodzi , pełni sił , gotowi do wyjazdu w możliwie jak najszybszym terminie

  3. Witam ,jestem zainteresowana ofertą ,pracowałam już na podobnych stanowiskach.

  4. Witam. Jestem zainteresowany ofertą pracy.Mam 28lat. Jestem gotowy do wyjazdu. Mój nr:512846416

  5. Witam jestem zainteresowana ofertą pracy ,pracowałam na produkcji przy taśmie.

  6. wraz z dziewczyna jestesmy zainteresowani ta oferta pracy , gotowosc od zaraz, oboje doswiadczenie przy pracy przyiam tasmie. czekamy na kontakt mailowy. pozdraw

  7. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy i proszę o kontakt mój nr:+48732880599
    email:jarek18@poczta.fm

  8. Witam.Mam 38 lat jestem zainteresowana ofertą pracy posiadam wieloletni udokumentowany staż pracy na produkcji ;pakowanie,kontrola .

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.