NOK163,20 NOK/h brutto

Dam pracę w Norwegii na magazynie przy pakowaniu bez języka Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Fredrikstad
  • Opublikowany: 23 czerwca 2014 01:07

Producent ciastek z Fredrikstad poszukuje od zaraz osób do pracy w Norwegii przy pakowaniu. Oferta bez znajomości języka norweskiego na linii produkcyjnej ciastek.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Fredrikstad
Wynagrodzenie: 163,20 NOK/h brutto
Numer referencyjny: nw/019/14

Zadania:
– pakowanie wyrobów spożywczych
– kontrolowanie jakości produktów
– stanie przy linii produkcyjnej
– zgłaszanie o błędach

Wymagania:
– język angielski komunikatywny
– znajomość norweskiego będzie dodatkowym atutem
– posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej
– doświadczenie przy produkcji spożywczej
– możliwość pracownia w różnych godzinach
– chęć do pracy w zespole
– osoba zdrowa, bez nałogów
– niekaralność

Oferujemy:
– stałą pracę po miesięcznym próbnym okresie
– legalne zatrudnienie
– mieszkanie na okres 1 miesiąca
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów
– brak ukrytych kosztów
– miłą atmosferę

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i dołączoną klauzulą o poufności na maila: norge@worker.com w tytule wpisując numer referencyjny: nw/019/14

Źródło:

ID ogłoszenia: 22053a754c07a326

4 komentarze na “Dam pracę w Norwegii na magazynie przy pakowaniu bez języka Fredrikstad”

  1. sylwuska1215 na 24 czerwca 2014 @ 19:06

    Proszę o więcej inf na temat pracy jeśli jest nadal aktualna

  2. Witam,

    Jestem zainteresowany podjąc prace od zaraz.

    Pozdrawiam
    Robert

    730 512 539

  3. Jestem zainteresowany proszę o odpowiedź

  4. Jestem zainteresowany propozycją proszę o kontakt 692040384

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.