NOKdo uzgodnienia

Dam pracę w Norwegii w hotelu przy sprzątaniu dla kobiet Oslo bez języka norweskiego

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 marca 2014 13:28

Hotel z siedzibą w Oslo poszukuje kobiet do sprzątania w pokojach gościnnych. Fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka norweskiego dla pokojówek. Pracodawca wymaga znajomości angielskiego.

Stanowisko: Pokojówka

Lokalizacja: Oslo

Zarobki: do uzgodnienia

Oferta skierowana do kobiet

Zadania:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za utrzymywanie porządku w pokojach gości.
  • Do zadań należeć będzie wymiana ręczników, sprzątanie toalet, wynoszenie oraz segregacja śmieci.
  • Od pracownika wymagamy dbania o powieszone sprzęty oraz sprzątania według określonych standardów.

Oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku pokojówki/sprzątaczki
  • dobre maniery
  • znajomość języka angielskiego- obowiązkowo
  • wysoka kultura osobista
  • zaświadczenie o niekaralności- uczciwość
  • dynamiczne tempo pracy
  • żwawość, dbałość, spostrzegawczość, precyzyjność
  • chęć podjęcia pracy na stałe

Oferta:

  • Zatrudnienie na norweskiej umowie o pracę
  • dobre warunki płacy i pracy
  • zapewnione pełne wyżywienie oraz zakwaterowanie w hotelu- oddzielny pokój z łazienką
  • ubezpieczenie zapewnione oraz składki
  • płatny urlop
  • wsparcie naszego konsultanta
  • pomoc przy formalnościach

Aplikacja:
Zainteresowane panie prosimy o kontakt poprzez formularz ogłoszeniowy

ID ogłoszenia: 989532c053f1554b

ilość wszystkich wyświetleń: 5641, dzisiaj: 1

7 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii w hotelu przy sprzątaniu dla kobiet Oslo bez języka norweskiego”

  1. Anna Morawska na 3 maja 2014 @ 12:25

    Witam jestem zainteresowana praca w hotelu , obecnie sprzatam mieszkania w Norwegii i pracuje w pakowalni cebuli. Posiadam stały norweski numer, numer telefonu norweski oraz konto w banku. Jestem miła, sumienna, odpowiedzialną, komunikatywną osobą o pozytywnym nastawieniu. Jestem punktualna, odpowiedzialna, dokładna.

  2. Witam,Pracuje w hotelu na recepcji-wcześniej zaczynałam od sprzątania pokoi jak icałej reszty.Jestem zainteresowana praca.

  3. Jestem zainteresowana praca, mam doświadczenie w tej pracy. Jestem osoba pracowita, szybko ucze się nowych rzeczy. Jestem odpowiedzialna,dokladna i godna zaufania

  4. Witam,
    Ogłoszenie obecnie wygasło, co nie zmienia faktu, że byłabym zainteresowana pracą u Państwa. Posiadam doświadczenie w pracy jako pokojówka pracując w dwóch hotelach w Londynie, jeśli sama informacja dotrze do Państwa i będą mieli Państwo dostępny etat proszę o kontakt.
    Pozdrawiam.

  5. Witam serdecznie,
    jestem zainteresowana rozpoczęciem pracy jako osoba sprzątająca w hotelu lub pensjonacie. Wiem, że ogłoszenie wygasło, ale być może będą Państwo potrzebować nowych pracowników. Jestem osobą sumienną, zdyscyplinowaną, odpowiedzialną, jak również dyskretną. Obecnie mieszkam niedaleko Oslo, język angielski znam w stopniu komunikatywnym. Pracę mogę rozpocząć natychmiast.

  6. Witam jestem zainteresowana praca mam bardzo dobre doswiadczenie pracowałam 12 lat jako pokojówka prosze o kontakt +48 602686106

  7. Witam. Jestem zainteresowana oferta. Czekam na szczegóły oferty.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.