NOK169 NOK/h brutto

Dam pracę w Norwegii dla par na produkcji mrożonek Oslo 2015 bez języka

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca marca 2015
  • Opublikowany: 22 grudnia 2014 00:44

Producent dań gotowych szuka 2 par do pracy w Norwegii bez znajomości języka urzędowego. Zatrudnienie na rok 2015 w Oslo na linii produkcyjnej przy pakowaniu produktów.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 169 NOK/h brutto
Numer referencyjny: produksjonsarbeider/17

Zadania:
– dbanie o prawidłowy przebieg produkcyjny
– donoszenie produktów na taśmę
– kontrolowanie jakości gotowych wyrobów
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali
– pakowanie towarów
– prowadzenie prac porządkowych

Wymagania:
– język angielski w stopniu komunikatywnym
– posiadanie doświadczenia produkcyjnego będzie atutem
– przestrzeganie zasad higieny pracy
– dbałość o czystość
– dobre zdrowie, bez nałogów
– możliwość podjęcia pracy w pomieszczeniach o obniżonej temperaturze
– gotowość do pozostania w Norwegii na min. 3 miesiące
– chęć rozpoczęcia nauki języka

Oferujemy:
– podpisanie umowy za pośrednictwem agencji
– po okresie próbnym podpisanie umowy już bezpośrednio z pracodawcą
– szkolenia wdrażające
– pomoc w pierwszych dniach
– pomagamy przy szukaniu miejsca zamieszkania
– oferujemy wsparcie przy wypełnianiu formalności związanych z rozpoczęciem pracy za granicą
– pracę w międzynarodowym środowisku
– zatrudnienie od 5 stycznia 2015 roku

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku norweskim bądź angielskim na maila: ArbeidNyheter@yahoo.no W tytule ogłoszenia proszę umieścić numer referencyjny: produksjonsarbeider/17

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-na-produkcji-dan-mrozonych-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-oslo-2015/

ID ogłoszenia: 553549753a50cc9f

9 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii dla par na produkcji mrożonek Oslo 2015 bez języka”

  1. Mam na imię Arkadiusz , mam 25lat.
    Dobrze umie język angielski, potrafie się dogadac w tym języku.
    Jestem zainteresowany taka praca, jestem bez nałogów , szybko sie uczę.
    Pracowałem już wczesniej na produkcji. proszę o kontakt: 570162468

  2. MONIKA RAT MED na 29 grudnia 2014 @ 21:21

    jesteśmy parą ratowników medycznych szukamy pracy, ktora będzie nas satysfakcjonowała finansowo mój partner dodatkowo jest zawodowym żołnierzem. OBOJE jesteśmy elastyczni szybko się uczymy i łatwo nawiązujemy kontakty z ludźmi prosimy o kantakt 48 793 662 001

  3. Jestem zainteresowany panstwa oferta pracy mam 21 lat pracowalem 3 lata w posce na produkcij posiadam prawojazdy kat B i wlasny samochod szybko sie ucze angielski umiem w stopniu komunikatywnym prosze o kontakt 697987790

  4. Wanat Marcin z małrzonką Anną na 30 grudnia 2014 @ 11:39

    Jesteśmy bardzo zainteresowani tą pracom . Jesteśmy bardzo zgranym i elastyczną parom . Szybko nawiązujemy kontakt i szybko się uczymy . tel.48 507724778 lub 48 512718042

  5. KAROLINKA I LUKASZ na 2 stycznia 2015 @ 11:03

    WITAM JESTESMY MAŁŻEŃSTWEM ZAINTERESOWANYM OFERTA PRACY. JA ZNAM JEZYK ANGIELSKI W STOPNIU KOMUNIKATYWNYM MAZ SIE SZYBKO UCZY PRACOWAL ZA GRANICA WE FRANCJI I TAM POROZUMIEWAL SIE W JEZYKU ANGIELSKIM. JESTESMY ZORGANOZOWANI ODPOWIEDZIALNI I BARDZO DOKLADNI. PROSZE O KONTAKT 886846690

  6. Witam.Jesteśmy parą 37 i 40 lat,doświadczenie w pracy na produkcji, bez nałogów .podejmiemy pracę od zaraz.

  7. Jestem zainteresowany i gotowy od zaraz znam jezyk norweski w stopniu podstawowym

  8. Jestem zainteresowana państwa ofertą. Posiadam doświadczenie na produkcji w branży spożywczej, angielski w stopniu podstawowym, prawo jazdy kategoria B .Chętnie się uczę co za tym idzie szybko przyswajam nowe umiejętności.
    Telefon 500 149 281

  9. Witam, wraz z narzeczonym jestesmy zainteresowani pracą, prosimy o kontakt poprzez email : natalia-polaczyk@o2.pl

Zostaw odpowiedź do MONIKA RAT MED