NOK165/h brutto

Dam pracę w Norwegii bez języka na magazynie z kosmetykami od zaraz Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 lipca 2018 00:04

Aktualna oferta pracy w Norwegii na magazynie z Oslo dla Polaków bez znajomości języka. Od zaraz chętnie zatrudnimy w hurtowni kosmetycznej przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 165 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w hurtowni z kosmetykami będzie polegała na zbieraniu zamówień oraz rozładunku dostaw
  • obowiązkiem pracownika będzie wprowadzanie danych do systemu oraz dbanie o porządek na magazynie oraz w dokumentacji

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • dokładność i staranność
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • samodyscyplina
  • brak uzależnień
  • wysoka sprawność fizyczna
  • nastawienie na osiąganie wyników
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia

Oferujemy:

  • pracę na podstawie norweskiej umowy
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • opiekę polskiego konsultanta
  • zapewnione na miejscu zakwaterowanie w cenie 3600 NOK za miesiąc
  • zatrudnienie od zaraz
  • wsparcie w sprawach formalnych

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:
Lagerarbeid-Bemmanning@fastservice.com z dopiskiem „lagermedarbeider 18/2018”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-ogloszenie-pracy-w-norwegii-od-zaraz-na-magazynie-drogeryjnym-oslo/

ID ogłoszenia: 9815b55f891179e0