€do ustalenia

Dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu centrum handlowego Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 28 września 2015 00:31

Aktualnie poszukujemy osób do pracy w Niemczech przy sprzątaniu centrum handlowego mieszczącego się w Düsseldorfie. Start od zaraz dla sprzątaczy i sprzątaczek z doświadczeniem i znajomością podstaw języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Niemcy, Düsseldorf
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: 23/10/15

Zadania:
– mycie podłóg
– czyszczenie toalet
– należy opróżnić kosze na śmieci
– ścieranie kurzy
– zgłaszanie o awariach (na przykład w toaletach)
– należy raportować wykonane zadania po każdej zakończonej pracy

Wymagania:
– zapewniamy rozpoczęcie pracy od zaraz
– niemiecki w stopniu podstawowym
– godne reprezentowanie firmy
– zależy nam na uczciwych kandydatach
– dokładność, rzetelność, wywiązywanie się z obowiązków
– dobre zdrowie
– posiadanie dużej ilości energii
– doświadczenie jest pożądane

Oferujemy:
– dobrze płatną pracę
– podpisanie umowy na niemieckich zasadach
– zatrudnienie w różnych godzinach (praca zmianowa)
– strój roboczy
– zapewniamy wszystkie niezbędne środki czyszczące i sprzęt ułatwiający sprzątanie
– urlopy
– bonusy świąteczne

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: ganztagsberuf@eclipso.de z tematem: 23/10/15
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-przy-sprzataniu-centrum-handlowego-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 7805608518b559b0