€do negocjacji

Dam pracę w Niemczech – Opiekunka Osoby Starszej w Goldbach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Goldbach
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 listopada 2015 07:22

Poszukiwana opiekunka osób starszych chętna do podjęcia pracy w Niemczech przy opiece nad seniorami w miejscowości Goldbach na okres świąteczny z premią.

Opiekunka Osoby Starszej w Niemczech ( wraz z okresem świątecznym- dodatkowo płatne )

MEDCARE24 to Firma Pośrednictwa Pracy z pasją i Empatią. Firmę Tworzymy wspólnie z opiekunkami, bo firma to nie budynek, nie pieniądze, ale ludzie.

Zarobki do 1300 euro na rękę + podwójna stawka dzienna w dni świąteczne. Zawsze sprawdzone informacje o podopiecznym i Stelli. Wszystkie
składki, legalna praca i godna płaca to MY:)

OPIS STANOWISKA:
Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów.
Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu,
pomoc przy higienie ciała oraz zmiana pielucho-majtek.

OFERUJEMY:
*Najmilszą obsługę 🙂
*Stabilną, uczciwą pracę w atmosferze wzajemnego szacunku i sympatii.
*Pełne wsparcie, zarówno na terenie Niemiec jak i Polski.
*Interwencję w razie jakichkolwiek problemów.
*Legalną pracę ze wszystkimi składkami, i ubezpieczenie społeczne/zdrowotne na terenie Niemiec na wypadek zachorowania.( EKUZ)
* Składki odprowadzane od średniej krajowej czyli 4 tyś zł brutto
*Terminowość wypłat bezpośrednio na konto ZAWSZE najdalej do 10 każdego miesiąca
*GWARANTOWANY zwrot kosztów za dojazd.
*Zakwaterowanie i wyżywienie, więc zminimalizowanie wydatków na wyjeździe do minimum.
*Godne warunki płacowe
* Możliwość przebierania w ofertach i krótki okres oczekiwania na wyjazd w celach zarobkowych

WYMAGANIA:
* Min. Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
* Doświadczenie w opiece
* Brak nałogów
* Przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych.
* Dobry stan zdrowia.

KONTAKT:
tel: 519649047 / 227903704
kontakt@medcare24.pl
www.medcare24.pl

ID ogłoszenia: 932564b4652cb746

ilość wszystkich wyświetleń: 540, dzisiaj: 1