€11,50/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy pakowaniu pralin dla par bez języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 lipca 2017 00:47

Propozycja zatrudnienia w manufakturze słodyczy z Düsseldorfu. Od zaraz praca w Niemczech dla par bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladek na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 4

Zarobki: 11,50 brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • praca będzie głównie polegała na pakowaniu czekoladek wychodzących z taśmy produkcyjnej
  • zadaniem pracownika będzie kontrola jakości oraz usuwanie wybrakowanych pralinek
  • osoby obdarzone zmysłem estetycznym będą zajmowały się ozdabianiem czekoladek

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w branży spożywczej lub wykształcenia gastronomicznego
  • zdolność pracy na czas
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • ważna książeczka sanepidu
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • możliwość dłuższej współpracy
  • atrakcyjne zarobki oraz premie wydajnościowe na koniec miesiąca
  • atutem będzie własny samochód do dojazdów
  • możliwość otrzymania deputatu w postaci produktów firmowych – 1,5 kg na miesiąc
  • zapewnione zamieszkanie na okres 3 pierwszych miesięcy za 250 euro od osoby lub 350 od par miesięcznie

Aplikacja:

Zgłoszenie z CV, najlepiej w języku niemieckim oraz dopiskiem „pakowanie pralinek 08.17” należy wysyłać na adres:

dringende-arbeit@europe.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-niemcy-przy-pakowaniu-czekoladek-bez-znajomosci-jezyka-dusseldorf-2017/

ID ogłoszenia: 574596fb1cda0aab

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech od zaraz przy pakowaniu pralin dla par bez języka Düsseldorf”

  1. DOROTA GÓRSKA na 2 sierpnia 2017 @ 16:58

    Ich lege den Beitritt zu arbeiten. Bitte Bedingungen pro Monat für August und September. Netto und Brutto.
    Gruß
    Dorota Gorska

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.