€11,25/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy pakowaniu ciastek bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 kwietnia 2018 22:38

Dostępna od zaraz oferta zatrudnienia w fabryce z Berlina. Praca w Niemczech przy pakowaniu ciastek na linii dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Start: od zaraz

Czas trwania umowy: 10 tygodni

Liczba miejsc: 4

Wynagrodzenie: 11,25 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie będzie pakowanie ciastek na linii produkcyjnej
  • do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało przeprowadzanie testów jakościowych

Oczekiwania:

  • brak spóźnień
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • dokładne i staranne wykonywanie obowiązków
  • pełna samodzielność
  • mile widziane doświadczenie oraz podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • zaletą będzie własne auto

Oferujemy:

  • wsparcie koordynatora
  • pracę na atrakcyjnych warunkach
  • zatrudnienie od zaraz na cały etat
  • legalną pracę
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki oraz z zakresu BHP
  • dobre zarobki wypłacane w terminie
  • darmowe zamieszkanie – dla par wspólny pokój

Aplikacja:

Zgłoszenia z CV w języku polskim i niemieckim należy wysyłać na adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Praca Niemcy przy pakowaniu ciastek – Berlin, imię i nazwisko”

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-ciastek-od-zaraz-praca-w-niemczech-berlin/

ID ogłoszenia: 4745adb2ec40f381

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech od zaraz przy pakowaniu ciastek bez języka Berlin”

  1. jestem zainteresowana