€od 1700 euro za miesiąc brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz produkcja AGD bez języka Duisburg

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Duisburg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 sierpnia 2016 21:56

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji sprzętu AGD od zaraz. Zatrudnienie w zakładzie z Duisburga bez znajomości języka niemieckiego. Pracodawca zapewnia kurs językowy.

Stanowisko: pracownik produkcyjny.

Lokalizacja zatrudnienia: Duisburg, Niemcy.

Wynagrodzenie: od 1700 euro za miesiąc brutto.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku pracy:

  • montaż poszczególnych części sprzętu AGD ręcznie lub za pomocą narzędzi mechanicznych i elektrycznych;
  • bieżąca pomoc na produkcji urządzeń takich jak zmywarki, lodówki i pralki;
  • przeprowadzanie kontroli jakości.

Wymagania:

  • dobry wzrok;
  • umiejętność precyzyjnej pracy;
  • gotowość do wykonywania zadań monotonnych i jednostajnych;
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy;
  • samodyscyplina;
  • sprawność fizyczna;
  • motywacja do pracy;
  • zaangażowanie w obowiązki.

Oferujemy:

  • darmową naukę języka niemieckiego;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zakwaterowanie płatne;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pracę na zmiany;
  • dla chętnych dostępne są nadgodziny;
  • dodatki do wynagrodzenia;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • premie uznaniowe;
  • szkolenia na wysokim poziomie.

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie aplikacji pod adres e-mailowy:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku wiadomości: produkcja-agd/09/16.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-na-produkcji-agd-bez-znajomosci-jezyka-duisburg/

ID ogłoszenia: 73857bca6d7078ae

3 komentarze na “Dam pracę w Niemczech od zaraz produkcja AGD bez języka Duisburg”

  1. ankamaruszak na 28 sierpnia 2016 @ 14:33

    Witam…jestem zainteresowana powyższą oferta pracy jeżeli jest wciąż aktualna to proszę o kontakt..+48 697 819 687

    • Witam równiez jestem zainteresowana powyższą ofetą jeżeli jest jeszcze aktualna
      prosze o kontakt +48 516 507 306

  2. Kinga Pietras na 10 września 2016 @ 11:28

    Witam jestem zainteresowana powyzsza oferta pracy . Prosze o kontakt . 506967181 . Z Gory Dziękuje.