€11,50/h

Dam pracę w Niemczech od zaraz pakowanie wafelków bez języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 listopada 2018 19:20

Aktualna propozycja pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu wafelków. Zatrudnienie bez znajomości języka w fabryce z Bremen dla Polaków. Mamy 3 wolne miejsca na to stanowisko.

Lokalizacja: Bremen.

Stawka godzinowa: 11,50 EUR/h.

Stanowisko: pakowacz.

Wakaty: 3.

Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie ciastek i wafelków zgodnie z określoną wagą lub ilością sztuk;
  • kontrola jakości;
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • dokładne wykonywanie zadań;
  • możliwość podjęcia pracy na minimum 3 miesiące;
  • chęć zatrudnienia na stałe;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • predyspozycje do wykonywania zadań powtarzalnych, monotonnych;
  • motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • przeszkolenie w języku polskim;
  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • zatrudnienie na 3 zmiany;
  • strój służbowych;
  • zakwaterowanie płatne 120 euro miesięcznie;
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie CV i LM pod adres podany poniżej z podaniem tytułu wiadomości:

„Niemcy praca przy pakowaniu wafelków, Bremen 2018”

e-mail: pl-arbeiteinstellen@job4u.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-wafelkow-od-zaraz-bremen/

ID ogłoszenia: 5825bfc2f69d8812