€10,50 za godzinę brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie zabawek bez języka Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Duisburg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 tygodni
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 listopada 2016 20:19

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech na magazynie z zabawkami. Zatrudnienie w Duisburgu możliwe od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Duisburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 10,50 euro brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • praca na stanowisku pomocnika magazyniera w hurtowni z zabawkami
  • do zadań pracownika będzie należało: rozładowywanie dostaw, zbieranie i realizacja zamówień, paletowanie oraz przygotowywanie przesyłek do dystrybucji
  • inne zlecone obowiązki m.in. rozkładanie towaru, prace porządkowe, itd.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w trybie natychmiastowym
  • dobra organizacja pracy
  • samodyscyplina
  • zdolność pracy w zespole
  • utrzymywanie porządku na swoim stanowisku pracy

Oferujemy:

  • pracę na okres 6 tygodni
  • pomoc polskiego koordynatora
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkiem za pracę w nocy w wysokości 1,50 euro za każdą godzinę
  • niedrogie zakwaterowanie w bliskiej odległości od miejsca pracy w cenie 120 euro za miesiąc

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres: dringende@europe.com z dopiskiem “magazynzzabawkami11/16”. W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-na-magazynie-z-zabawkami-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-duisburg/

ID ogłoszenia: 406582495d1db5d4

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie zabawek bez języka Duisburg”

  1. Witam , jestem zainteresowana powyzsza oferta czy jest jeszcze aktualna jesli tak prosze
    o kontakt +48 516 507 306