€7 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz produkcja-pakowanie dla par bez języka Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 września 2014 00:20

Producent ciastek z Essen szuka od zaraz 4 osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Praca w Niemczech dla 2 par przy pakowaniu na linii produkcyjnej ciastek. Pracodawca zapewnia darmowe zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik do pakowania
Lokalizacja: Niemcy, Essen
Wynagrodzenie: 7 euro/h brutto
Numer referencyjny: GB/57/2014

Zadania:
Jest to praca powtarzalna polegająca na układaniu ciastek w określonej ilości do maszyny foliującej. Następnie pracownik będzie pakować ciastka do pudełek.

Wymagania:
– osoba bez przeciwwskazań zdrowotnych
– posiadanie doświadczenia przy pakowaniu będzie punktowało podczas rekrutacji
– chęć do podjęcia pracy za granicą od zaraz
– znajomość języka niemieckiego mile widziana
– szybkość w przyswajaniu wiedzy
– możliwość wyjazdu do Niemiec do końca roku 2014

Oferujemy:
– legalną pracę od połowy września na okres 4 miesięcy
– zatrudnienie poprzez agencję pracy
– oferujemy darmowe miejsce zamieszkania na czas trwania umowy
– możliwość kontaktu z polskim opiekunem
– pomagamy wypełnić wszystkie formalności związane z podjęciem pracy
– po nowym roku możliwość dalszej współpracy podpisując umowę bezpośrednio z pracodawcą (stawka w wysokości 8,50 euro/h brutto bez zakwaterowania)

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez maila: ganztags-beruf@ok.de

Źródło:

ID ogłoszenia: 28154148a27e1792

5 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech od zaraz produkcja-pakowanie dla par bez języka Essen”

  1. Witam, jestesmy z zainteresowani państwa oferta pracy. Prosimy o kontakt telefoniczny 511459397

  2. Witam jesteśmy zainteresowani wyjazdem w parze od zaraz jedno z nas posiada doświadczenie na produkcji w 6 zakładach drugie zaś umie język angielski i niemiecki prosimy o pilny kontakt 509637214,795676068 bulicz19@gmail.com

  3. jestem zainteresowany ofertą pracy
    nr tel. 884635387

  4. Witam szukam pracy za granicą odpowiada mi wasza oferta pracy z zawodu jestem cukiernikiem i bardzo zależy mi na pracy za granicą proszę o odp na E-mail

  5. jestem wraz z chlopakiem zainteresowana praca prosimy o kontakt my 23 i 27lat 786214616

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.