€9,5 euro za godz.

Dam pracę w Niemczech na produkcji przy pakowaniu bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 21 września 2014 23:18

Aktualnie szukamy pakowaczy bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia do pracy w Niemczech przy taśmie produkcyjnej. Oferta od zaraz z Hamburga przy pakowaniu wędlin.

Stanowisko: Pakowacz
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: 9,5 euro za godz.

Zadania:
Zatrudniony będzie pakować wędliny w odpowiednio przygotowane do tego celu opakowania ochronne. Będzie się również zajmować etykietowaniem produktów i ich ważeniem.

Wymagania:
– doświadczenie w produkcji przy pakowaniu mile widziane
– przestrzeganie zasad BHP
– umiejętność szybkiego przystosowania się do nowych warunków pracy
– przyjazd samochodem będzie dodatkowym atutem
– możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Oferujemy:
– podpisanie umowy z pracodawcą na czas nieokreślony
– dobre wynagrodzenie
– zapewniamy miejsce noclegowe
– brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów aplikacyjnych
– zatrudnienie od zaraz
– miłą atmosferę

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pośrednictwem strony: http://niezwykli.com/strony/expressjobs/praca-w-niemczech-przy-pakowaniu-wedlin-bez-znajomosci-jezyka

Źródło:

UWAGA: Ogłoszenie może być próbą oszustwa proszę zachować ostrożność przy aplikowaniu na stanowisko.
Administracja

ID ogłoszenia: 687541eb62447575

26 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech na produkcji przy pakowaniu bez języka Hamburg”

  1. Witam,
    Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy.
    Mamy doświadczenie ponieważ każde z nas pracowało w zakładzie mięsnym.
    Jesteśmy osobami sumiennymi i pracowitymi.
    Pozdrawiam i proszę o kontakt na e-mail lub tel: +48 721 096 691, xxxmisiaxxxd@amorki.pl

  2. witam,wraz z partnerka jestesmy zainteresowani ofertą.Spełniamy wszelkie kryteria przedstawione w ofercie.prosimy o kontakt tel. 607260268 lub na e-mail eurogumzary@o2.pl

  3. Małgorzata na 23 września 2014 @ 19:13

    Witam,
    Wraz z przyjaciółką jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą i prosimy o więcej informacji i kontakt na adres mailowy

  4. Witam jesteśmy zainteresowani oferta pracy.Mamy po 20lat posiadamy własne auto.Mamy doświadczenie zdobyte za granica w pakowaniu stikerowaniu,w przygotowaniu towaru do transportu. Jesteśmy odpowiedzialni, zmotywowani do pracy, szybko się uczymy. Będzie nam bardzo miło jeśli Państwo odezwą się do nas pod nr. tel. +31 617298795
    Serdecznie pozdrawiamy Jakub i Anna

  5. Witam,
    Razem ze swoja dziewczyna jestesmy zainteresowani Panstwa oferta.
    Prosimy o kontakt tel 726 089 126 lub email matyss87@o2.pl

  6. Witam wraz z partnerką jesteśmy zainteresowani waszym ogloszeniem prosimy o kontakt 570-191-574 lub na e-mail michallo83@interia.eu

  7. witam wraz z moja parterka jestesmy zainteresowani panstwa oferta,spelniamy wymagania i prosimy o kontakt na nr 509745455

  8. Witam odpowiada mi państwa oferta obecnie szukam pracy za granicą jestem komunikatywna i szybko się uczę

  9. Witam, wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Waszą ofertą.
    Posiadamy swój samochód, możemy wyjechać od zaraz. Jesteśmy osobami młodymi, ambitnymi, szybko się uczymy.
    Prosimy o odpowiedź na maila.

  10. Witam ja i moja partnerka jestesmy zainteresowani panstwa oferta mamy doswiadczenie w tego typu pracy jestesmy gotowi na wyjazd od zaraz. prosimy o kontakt 782 803 730

  11. Witamy z tej strony Darek i Aneta jesteśmy parą .chłopak ma 20 lat ja 19 .Mamy doświadczenie przy pakowaniu wędlin ponieważ pracowalismy w Niemczech na podobnym stanowisku .Znamy język Niemiecki komunikatywnie.Jesteśmy zainteresowani wyjazdem OD ZARAZ nr tel 782483658.

  12. hausmeister na 28 września 2014 @ 13:24

    expressjobs to oszuści. wydacie tylko masę kasy na infolinię i nic nie uzyskacie.

  13. Jestem zainteresowany wraz z kolega! kontakt: regan1992@op.pl

  14. Witam, wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani tą ofertą. Posiadamy własny samochód i jesteśmy gotowi do wyjazdu w wyznaczonym terminie,

  15. Jestem zainteresowana pracą wraz z chłopakiem.

  16. Jestem zainteresowany !

  17. Witam,
    Jestem zainteresowana ofertą. Mam 44 lata i pilnie poszukuje pracy. Znam podstawy niemieckiego i wciąż się uczę. Proszę o podanie maila w celu wysłania CV.Nr telefonu 796464650

  18. Jestem zainteresowany pracą przy pakowaniu na produkcji,posiadam doświadczenie oraz uprawnienia na wózki podnośnikowe(sztaplarki).Moje dane kontaktowe:Tel:+48507865090.Pozdrawiam

  19. zainteresowana na 1 października 2014 @ 00:25

    jestesmy bardzo zainteresowani ta oferta[2 osoby]

  20. Witam.Mam 26 lat.Posiadam doświadczenie na linii produkcyjnej.Jestem gotowy do podjęcia pracy od zaraz.Proszę o kontakt 798 398 536.

  21. jestesmy z dziewczyna zainteresowani nr kontaktowy 512 632 127

  22. Witam jestem zainteresowana tom pracom .Pracowałam przy pakowaniu mięsa z obsugą wagi.Proszę o kontakt na ten nr.663971648

  23. Klaudia Prokop na 7 października 2014 @ 19:56

    Witam, mieszkam w Hamburgu jestem zainteresowana proszę się odezwac na emailu.
    Dziękuje 🙂

  24. MIREK KRAS na 3 listopada 2014 @ 10:04

    SZUKAM PRACY BEZ JEZYKA

  25. Witam jestesmy zainterwsowani tą ofertą pracy mamy doswiadczenie w pracy i zespole.e-mail;skus3@o2.pl i tel +48 695 173 032

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.