€9,40 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji karmy bez znajomości języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 18 października 2015 02:26

Od zaraz zatrudnimy pracowników bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Praca w Niemczech (Kolonia) przy pakowaniu karmy dla zwierząt oraz obsługiwaniu maszyn produkcyjnych.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: 9,40 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– należy sprawnie obsługiwać maszyny zajmujące się mieszaniem karmy oraz ich granulacją
– pakowanie odpowiednich mieszanek
– paletowanie produktów
– zawożenie przygotowanych palet na magazyn

Wymagania:
– zaplanowanie szybkiego wyjazdu do Niemiec
– szybkie dostosowanie się do nowych obowiązków
– szybkość uczenia się
– umiejętne zarządzanie czasem pracy
– doświadczenie produkcyjne będzie atutem
– przyjazd samochodem jest mile widziany
– dobre zdrowie
– zaangażowanie

Oferujemy:
– pracę bez konieczności znajomości języka niemieckiego
– zdobycie nowego doświadczenia
– przyjazne środowisko
– dobrze płatną pracę
– start od zaraz
– podpisanie niemieckiej umowy o pracę
– system zmianowy
– szkolenia umożliwiające rozpoczęcie pracy
– zakwaterowanie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania CV ze zdjęciem na maila: neuearbeit@berlin.com z tematem: Produkcja karmy dla zwierząt, Kolonia.
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-kolonia-od-zaraz-na-produkcji-karmy-dla-zwierzat/

ID ogłoszenia: 775622d86dda376

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji karmy bez znajomości języka Kolonia”

  1. Daniel Neukirch na 27 października 2015 @ 21:35

    Witam chciałbym zacząć pracę od zaraz jestem sumiennym pracownikiem pracowałem już przy podobnych stanowiskach jestem gotów wyjechać od zaraz potrafię rozmawiać po niemiecku mieszkam od 5 lat w Niemczech proszę o kontakt pod adresem E-mail gonzooo-1@o2.pl dziękuję i pozdrawiam nie zawiodą się państwo na mnie 🙂

  2. Kamil Wojewoda na 2 grudnia 2015 @ 15:26

    Witam. Wraz z 3 przyjaciół zainteresowaliśmy się Państwa ofertą. Po nowym roku planujemy wyjechać na stałe do Niemiec i jesteśmy na etapie poszukiwania pracy. Mamy około 2-letnie doświadczenie w pracy na produkcji w różnych dziedzinach branży automotive więc jesteśmy w stanie spełnić Państwa wymagania. Uczicwe zarobki wynagrodzimy równie uczciwą i sumienną pracą. Kontakt telefoniczny:739039403 oraz mailowy: wojas.100@gmail.com

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.