€do ustalenia

Dam pracę w Niemczech na magazynie odzieżowym bez znajomości języka Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Opublikowany: 23 marca 2015 02:26

Magazyn z Erfurtu szuka magazynierów bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Praca w Niemczech dla grup przy pakowaniu odzieży i obuwia oraz zbieraniem zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Erfurt
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Głównym zadaniem pracownika będą proste pracę związane ze zbieraniem odzieży na magazynie i ich pakowaniem.

Wymagania:
– przyjazd samochodem
– język niemiecki w każdym stopniu znajomości będzie atutem
– dokładność wykonywania zadań
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– dobre zorganizowanie
– szybkość uczenia się, zapamiętywania
– odpowiedzialność, zaangażowanie

Oferujemy:
– pracę również dla grup
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– pomoc przy szukaniu zakwaterowania
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia danej pracy
– podpisanie umowy na czas nieokreślony

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym: agnes.konkolewska@primajob.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/pakowanie-odziezy-na-magazynie-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-erfurt/

ID ogłoszenia: 914550f57c44b5ef

4 komentarze na “Dam pracę w Niemczech na magazynie odzieżowym bez znajomości języka Erfurt”

  1. Paweł Dubaniewicz na 23 marca 2015 @ 13:21

    Witam jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy mój numer 516-693-953

  2. Rafał Pałczyński na 25 marca 2015 @ 08:24

    Witam jestem zainteresowany Państwa ofertą proszę o kontakt

  3. Arkadiusz na 26 marca 2015 @ 22:15

    Witam, wraz z kolegom i dwoma koleżankami interesowała by nas ta oferta pracy, jesteśmy w wieku od 21 do 23 lat. Znamy język niemiecki w stopniu komunikatywnym. Posiadamy wszyscy prawo jazdy oraz możliwość transportu własnym autem. Pracę możemy podjąć od zaraz. Prosze o kontakt pod nr. tel. 609406792 lub adres e-mail: arek26ta@gmail.com

  4. Witam jestem zainteresowany praca i bardzo mi na tym zalezy ale mam jeden minus nie znam zadnych jezykow obcych