€8,50 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech na magazynie od zaraz bez języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2015 20:51

Aktualnie poszukujemy magazynierów do pracy w Niemczech przy zbieraniu zamówień oraz pakowaniu. Ogłoszenie z Bremen bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Pracodawcą jest duża hurtownia oświetlenia.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Bremen
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: magazyn-pakowanie/08/15

Zadania:
– pracownik będzie miał za zadanie rozładować nowy transport oraz załadować dostawy
– rozłożenie produktów na magazynie według określonego systemu
– zajmowanie się zbieraniem zamówień
– obsługiwanie komputera
– pakowanie lamp oraz ich zabezpieczanie

Wymagania:
– możliwość szybkiego wyjazdu do Niemiec
– doświadczenie magazynowe będzie atutem
– szybkie wykonywanie zadań
– dokładność, punktualność, niezawodność
– szybkość uczenia się
– należy sprawnie obsługiwać komputer
– zdolności matematyczne
– dostosowanie się do godzin pracy

Oferujemy:
– możliwość wyrobienia nadgodzin
– samodzielne wykonywanie zadań
– na miejscu wsparcie polskiego opiekuna
– pracę od zaraz
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– odprowadzanie składek
– świadczenia socjalne do wykorzystania

Aplikacja:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (wraz z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych) napisanego po niemiecku na maila: dringende@europe.com z tematem: magazyn-pakowanie/08/15

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/pakowacz-na-magazynie-z-lampami-praca-niemcy-bez-jezyka-od-zaraz-bremen/

ID ogłoszenia: 10055c38861682d8