€8,80 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Opublikowany: 3 września 2015 23:15

Oferta pracy w Niemczech dla magazynierów bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Zatrudnienie od zaraz w Hamburgu na magazynie odzieżowym przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: 8,80 euro/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: magazynodziezowy/09/15

Zadania:
– pracownik zbiera zamówienia, pakuje je, zabezpiecza i przygotowuje do dalszej wysyłki
– należy prowadzić również prace porządkowe na stanowisku

Wymagania:
– bardzo dobre zdrowie
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– punktualne stawianie się w pracy
– odpowiedzialne podejście do wyznaczanych zadań
– umiejętne zarządzanie czasem pracy
– kandydaci z doświadczeniem magazynowym są mile widziani
– szybkość, elastyczność
– sprawne dłonie
– zdolność do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
– start już od zaraz
– 3 miesięczny okres zatrudnienia
– legalną pracę na niemieckich zasadach
– wsparcie polskiego koordynatora zmiany
– konkurencyjne stawki godzinowe
– na miejscu zapewniamy niezbędne szkolenia
– zapoznanie z zespołem
– pomagamy podczas szukania zakwaterowania

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: Leiharbeiter@solution4u.com z tematem: magazynodziezowy/09/15
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-hamburg-na-magazynie/

ID ogłoszenia: 30555e76fecab5f6

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie bez znajomości języka Hamburg”

  1. jestem zainteresowana w/w pracą. tel.796066356