€8,50

Dam pracę w Niemczech MAGAZYNIER-KOMISJONER od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Znajomość języków: niemiecki - podstawowy
  • Opublikowany: 13 września 2014 22:35

Agencja pracy za granicą dla swojego klienta poszukuje od zaraz magazyniera – komisjonera z podstawowym językiem do pracy w Niemczech na magazynie przy zbieraniu zamówień, kompletowaniu towaru.

HR Investment Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.

Dla naszego Klienta w Niemczech z branży spożywczej poszukujemy osób na stanowisko:

MAGAZYNIER / KOMISJONIER

Zakres obowiązków:

– kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem (praca ze skanerem)

– prawidłowe i bezpieczne zapakowanie towaru na paletach

– dbanie o najwyższą jakość wykonywanej pracy

– utrzymanie porządku w miejscu pracy

Oferujemy:

– legalne zatrudnienie w oparciu o przepisy polskiego Prawa Pracy

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

– ubezpieczenie

– pracę na pełen etat

– atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa + premie wydajnościowe)

– zakwaterowanie

Wymagania:

– aktualne uprawnienia operatora wózków widłowych

– zaświadczenie psychologiczne (testy psychomotoryczne)

– zaświadczenie o niekaralności

– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

– mile widziana znajomość języka niemieckiego

– poczucie odpowiedzialności, motywacja do pracy

– gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (1. i 2. zmiana) i nadgodzin.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem na adres : rekrutacja@hrinvestment.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

HR Investment Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 125/7
53-317 Wrocław

Certyfikat Krajowego Rejestru Zatrudnienia nr 4755

ID ogłoszenia: 729541145646e553

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.