€1900-2000 Euro Netto

Dam pracę w Niemczech jako Kierowca C+E, Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Data rozpoczęcia pracy: 01.06.2016
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 - 24 miesiecy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: Wymagany komunikatywny j.niemiecki
  • Opublikowany: 24 maja 2016 02:11

Firma transportowa ze Stuttgartu potrzebuje kierowców kat. C+E chętnych do podjęcia pracy w Niemczech przy przewozie różnego typu towarów. Konieczne uprawnienia na przewóz osób i rzeczy (kod 95).

KIEROWCA KATEGORII C+E

Miejsce pracy: Stuttgart

Obowiązki:

-Przewóz towarów ( wiele propozycji )
-Należyta dbałość o powierzony sprzęt

Wymagania:

-Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację
-Prawo jazdy kat. C+E, Karta kierowcy.
-Uprawnienia na przewóz osób i rzeczy (kod 95)

Oferujemy:

-Umowę na czas nieokreślony
-Praca na pełny etat ( 8h dziennie )
-Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
-Płatny urlop
-Pomoc koordynatora na miejscu
-Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
-Praca od poniedziałku do piątku z codziennymi powrotami do miejsca zamieszkania
-Typy przyczep ( do wyboru ) : Tandem ( Wymagany ADR podstawowy ), Tandem do 12 t., Wywrotka.

ZAROBKI:
1900-2000 Euro netto

ID ogłoszenia: 106574430bb84241

ilość wszystkich wyświetleń: 1084, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: UBT Personal
  • Zarejestrowany od: 24 maja 2016

Inne przedmioty dodane przez UBT Personal

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez UBT Personal »