€8,50 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech dla par bez języka na produkcji kanapek Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 lipca 2015 23:00

Firma zagraniczna szuka od zaraz par do pracy w Niemczech na linii produkcyjnej przy pakowaniu kanapek. Oferta z Kolonii bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Zatrudnienie na 3 miesiące.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– mycie i krojenie warzy
– przygotowywanie składników
– dbanie o zapewnienie ciągłości produkcyjnej
– kontrolowanie jakości produktów według ustalonych norm przez firmę
– porządkowanie stanowiska

Wymagania:
– dobra ogólna sprawność fizyczna
– wyjazd od zaraz
– doświadczenie na produkcji kanapek będzie mile widziane
– dobre zorganizowanie
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– obowiązkowe podejście do zadań
– posiadanie prawa jazdy będzie atutem
– przyjazd samochodem jest mile widziany

Oferujemy:
– oferujemy pracę również parom
– w ciągu tygodnia przepracowanie 40 godzin
– dodatki do nadgodzin pracy w weekendy oraz nocami
– podpisanie umowy z agencją zatrudnienia na 3 miesiące
– możliwość przedłużenia umowy bezpośrednio u pracodawcy
– dobrze płatną pracę
– miejsce do zamieszkania na czas trwania pierwszej umowy (czynsz opłacany przez pracownika)

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV po niemiecku na adres mailowy: Sicheres-Arbeiten@accountant.com z tematem: Produkcja kanapek i wrapów, Kolonia.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-kolonia-na-produkcji-kanapek/

ID ogłoszenia: 40855af6ab98aba0

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech dla par bez języka na produkcji kanapek Kolonia”

  1. Praca dla pary na 28 lipca 2015 @ 16:15

    Dzień dobry. Jesteśmy zainteresowani ofertą z ogłoszenia. Posiadamy doświadczenie w
    pracy za granicą,samochód do dyspozycji, świetną sprawność fizyczną i bardzo dobre nastawienie,
    gotowość, samodyscyplinę. Jeżeli ogłoszenie jest nadal aktualne prosimy o kontakt 505285858 /
    504978829 lub xx1920@vp.pl. Pozdrawiamy

  2. bogdan1994 na 8 sierpnia 2015 @ 15:51

    witam,wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani państwa ofertą.prosimy o kontakt +48697374857 (Krystian), +31686175299 (Bogusław)