€do ustalenia

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka przy zbiorach szparagów Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Data rozpoczęcia pracy: kwiecień
  • Opublikowany: 16 lutego 2015 05:23

Poszukujemy pracowników do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów od kwietnia. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka urzędowego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: do ustalenia
Rozpoczęcie: kwiecień

Zadania:
Zbiór szparagów, który polega na wyciąganiu bylin z ziemi za pomocą specjalnego narzędzia.

Wymagania:
– delikatne obchodzenie się z roślinami
– doświadczenie na danym stanowisku będzie atutem
– zaplanowanie wyjazdu na kwiecień
– umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim jest mile widziana
– osoby zdrowe, wytrzymałe fizycznie
– sprawne dłonie

Oferujemy:
– legalną pracę sezonową
– podpisanie umowy bezpośrednio z pracodawcą
– pomoc w pierwszych dniach
– dobre wynagrodzenie
– zdobycie ciekawego doświadczenia
– prace bez znajomości języka obcego

Aplikacja:
Zgłoszenia (CV) przyjmujemy pod adresem mailowym: servishr@onet.pl w tytule proszę wpisać: szparagi.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-szparagow-niemcy-praca-sezonowa-bez-jezyka-od-kwietnia-2015-berlin/

ID ogłoszenia: 8054e1405b87766

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.