€2100-2600/m-c brutto

Dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji detergentów od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2018 00:37
  • Wygasa: 5 dni, 15 godzin

Propozycja zatrudnienia w fabryce z Bremen dla 8 pracowników bez znajomości języka. Od zaraz opcja pracy w Niemczech na produkcji artykułów chemii gospodarczej.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Bremen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba miejsc: 8

Wynagrodzenie: od 2100 do 2600 euro za miesiąc brutto w zależności od poziomu znajomości języka oraz posiadanego doświadczenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca w firmie zajmującej się produkowaniem chemii gospodarczej – płynów do zmywania, tabletek do prania itp.
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie pakowanie gotowych artykułów oraz obsługa maszyn produkcyjnych
  • inne obowiązki zlecane przez przełożonych

Wymagania:

  • odpowiedzialność i sumienność
  • samodyscyplina
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • pracowitość i zaangażowanie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • zamieszkanie w cenie 150 euro za pokój dla 2 osób lub 250 za pojedynczą kwaterę
  • zatrudnienie na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia
  • opiekę konsultanta
  • atrakcyjne dodatki np. dopłaty do wyżywienia

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, wiadomość z CV w języku niemieckim lub polskim prosimy wysyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej, 2018

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-od-zaraz-na-produkcji-detergentow-bez-znajomosci-jezyka-bremen/

ID ogłoszenia: 905b6d2fe00527c