€do ustalenia

Dam pracę w Holandii zbieranie zamówień na magazynie bez języka Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Utrecht
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 listopada 2015 03:47

Magazyn z Utrechtu szuka od zaraz osób do pracy w Holandii. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego przy zbieraniu zamówień i pakowaniu towarów.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Utrecht
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– obsługiwanie skanera ręcznego
– zbieranie spisu zamówień ze strony internetowej
– kompletowanie towarów i przygotowywanie do wysyłki
– wyszukiwanie produktów na magazynie
– prowadzenie prac porządkowych

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– najchętniej zatrudniamy energicznych pracowników szybko wykonujących swoje zadania
– wywiązywanie się z obowiązków
– umiejętne radze sobie w sytuacjach stresujących
– dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– numer SOFI/BSN będzie mile widziany
– pozostanie w Holandii do końca roku 2015

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
– służbowy samochód
– płatne zakwaterowanie
– korzystne warunki zatrudnienia
– pomoc w pierwszych dniach

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na maila: d.grzywna@pran.eu
Do zgłoszenia należy dołączyć klauzulą o przetwarzaniu danych.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-na-magazynie-przy-zbieraniu-zamowien-utrecht-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 844563955c4b3976