€do ustalenia

Dam pracę w Holandii w hurtowni odzieżowej przy pakowaniu bez języka Oss

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Oss
  • Opublikowany: 16 października 2014 23:34

Producent odzieży z Oss szuka od zaraz pracowników do pracy w Holandii. Oferta bez znajomości języka holenderskiego przy zbieraniu zamówień i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik do pakowania
Lokalizacja: Holandia, Oss, Amsterdam
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: 855

Zadania:
– zbieranie zamówień
– pakowanie odzieży
– umieszczanie zabezpieczeń na ubraniach
– rozwieszanie ubrań na wieszaki sklepowe
– dbanie o porządek w miejscu pracy
– kontrolowanie o to, aby ubrania miały przyczepioną odpowiednią cenę

Wymagania:
– chęć do pracy za granicą
– możliwość wyjazdu do Holandii od zaraz
– język niemiecki lub angielski w stopniu komunikatywnym
– osoba otwarta, komunikatywna
– miła aparycja
– dobre zdrowie, bez nałogów

Oferujemy:
– miejsce zamieszkania
– zapewniamy dojazd do miejsca zatrudnienia
– oferujemy ubezpieczenie
– pomoc polskich opiekunów
– świąteczny podarunek
– możliwość zatrudnienia na dłuższy okres

Aplikacja:
Aplikacja za pomocą strony: http://www.pracuj.pl/praca/pakowacz-realizacja-zamowien-amsterdam-oss,oferta,3603727

ID ogłoszenia: 22854402568d89a4

7 komentarzy na “Dam pracę w Holandii w hurtowni odzieżowej przy pakowaniu bez języka Oss”

  1. Witam ja w sprawie pracy na 23 października 2014 @ 16:07

    Jestem zainteresowana ta praca jeżeli można niech państwo zadzwonia do mnie o to mój numer 504214644 ponieważ ja nie znalazłam kontaktu do państwa.

  2. wwitam,
    jestem zainteresowany ta oferta pracy , troche pracowałęm w tej branży znam sie na metkowaniu ubranń ,w razie zainteresowania moim zgłoszeniem prosze o kontakt pod nr. 783869053
    pozdrawiam

  3. witam jestem zainteresowana praca mam doswiadczenie duze w pracy 733 755 550

  4. MIREK KRAS na 3 listopada 2014 @ 11:17

    witam te .508819353

  5. MIREK KRAS na 3 listopada 2014 @ 13:15

    witam jestem zainteresowany mam doswiadczenie w pracy te.508819353

  6. Kamil i Roxy na 5 listopada 2014 @ 22:54

    Witam.:)
    Bardzo jestesmy chetni podjecia Tej pracy ,nawet od zaraz . Jezeli sa Panstwo zainteresowani prosimy o kontakt: +48726833726 . Z gory dziekujemy 🙂

  7. rafał i kamila na 3 stycznia 2015 @ 21:16

    witam jestem zaintereseowny wasza oferta obecnie jestesmy w uk ale nie ma problemu zebysmy przyjechali do holandii prosze o kontakt +447552539769

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.