€1600 euro za miesiąc

Dam pracę w Holandii w budownictwie przy tapetowaniu ścian Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Venlo
  • Znajomość języków: ze znajomością języka
  • Opublikowany: 14 listopada 2014 01:19

Firma budowlana poszukuje pracownika fizycznego do pracy w Holandii. Oferta z Venlo na budowie dla tapeciarza z językiem angielskim i doświadczeniem w zadaniach remontowych.

Stanowisko: Tapeciarz
Lokalizacja: Holandia, Venlo
Wynagrodzenie: 1600 euro za miesiąc

Zadania:
Celem pracy tapeciarza jest pokrycie powierzchni różnego rodzaju tapetami. Zadaniem pracownika jest również zapoznanie się z miejscem pracy i dokumentacją techniczną w celu ustalenia kolejności i zakresu robót.

Wymagania:
– umiejętność sprawnego zaplanowania sobie kolejności zadań
– znajomość materiałów budowanych
– posiadanie wprawy i zręczności
– umiejętność nakładania tapet różnymi technikami
– uczciwość, odpowiedzialność, samodzielność
– kandydaci potrafiący skupić się na jednym zadaniu
– poczucie estetyki
– przyjazd samochodem mile widziany
– komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego bądź holenderskiego

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– dobre warunki pracownicze
– na miejscu możliwość kontaktu z polskim koordynatorem
– przyjazną atmosferę
– legalną pracę na holenderskich warunkach

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV po polsku i jednym obcym języku (do wyboru z trzech podanych w ogłoszeniu) na maila: Tomaszek@covebo.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-na-budowie-dla-tapeciarza-z-jezykiem-angielskim-venlo/

ID ogłoszenia: 468546544aeea16f

ilość wszystkich wyświetleń: 1187, dzisiaj: 1

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.